Rozpoczął się Tydzień Mózgu

11 mar 2013 r.

Czy mamy wolną wolę? Jak mózg daje się "oszukać" reklamie? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy wykładów i warsztatów, które znalazły się programie tegorocznego Tygodnia Mózgu, który potrwa od poniedziałku do soboty w kilku miastach w Polsce.

W Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się zaś interdyscyplinarna konferencja poświęcona neuronaukom, a w Gdańsku będą miały miejsce wykłady na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz w siedzibie SWPS. Natomiast w Sanoku (Podkarpackie) w Szpitalu Specjalistycznym będzie można posłuchać prelekcji neurologów.

 

W ramach Tygodnia Mózgu specjalne atrakcje przygotowują też oddziały Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Wrocławiu oraz Sopocie.

 

PAP - Nauka w Polsce

ktp/ lt/ agt/

<< < 1 2 > >>

comments powered by Disqus

Nasz serwis używa cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym i że wyrażasz zgodę na ich używanie. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

PUBLIC !!