"Innowacje w opiece zdrowotnej - od badań po rynek", Bruksela, Belgia

15 gru 2010 r.

Fot. Shutterstock

W dniach 30 - 31 marca 2011 r. w Brukseli, Belgia, odbędzie się konferencja pt. "Innowacje w opiece zdrowotnej - od badań po rynek".

Na konferencji spotkają się kluczowi interesariusze sektora opieki zdrowotnej w celu omówienia działań politycznych potrzebnych do wspierania prac badawczych i innowacyjnych w opiece zdrowotnej na szczeblach europejskim i krajowych w ramach Unii Innowacji oraz poza nią. 


W programie wydarzenia przewidziano sesje plenarne i równoległe oraz sporo miejsca na debatę uczestników z udziałem publiczności. Odbędą się także targi dla stowarzyszeń i struktur wspierających, w ramach których prowadzone będą rozmowy i nawiązywane nowe kontakty. 


Organizatorami konferencji są wspólnie Komisja Europejska (DG ds. Badań Naukowych, DG ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu oraz DG ds. Zdrowia i Konsumentów) w porozumieniu z większymi interesariuszami.

Więcej informacji: http://ec.europa.eu/research/health/events-04_en.html

http://ec.europa.eu/research/health/events-04_en.html

Źródło danych: Komisja Europejska 
Referencje dokumentu: Na podstawie ogłoszenia o wydarzeniu


comments powered by Disqus

Nasz serwis używa cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym i że wyrażasz zgodę na ich używanie. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

PUBLIC !!