Pomagamy pacjentom dołączyć do badań klinicznych

Chciałbyś wziąć udział w badaniach klinicznych? Chciałbyś dowiedzieć się czym są badania kliniczne, jak są prowadzone? A może chcesz być informowany o nowych badaniach klinicznych, które pojawiają się w Polsce? 

W naszym serwisie uzyskasz dostęp do największej bazy badań klinicznych, a my aktywnie pomożemy znaleźć ci interesujące cię badanie kliniczne. Wystarczy założyć konto w naszym serwisie. Zapraszamy.

Chcesz być na bieżąco informowany o nowych badaniach klinicznych

Jeżeli chcesz, aby trafiały do ciebie najnowsze informacje o badaniach klinicznych załóż konto w  naszym serwisie. Możesz ustawić powiadomienia, byśmy mogli wysyłać ci najnowsze informacje na twoją skrzynkę pocztową.

Dowiedz się więcej o badaniach klinicznych

Znajdź informacje na temat badań klinicznych i czego możesz się spodziewać po badaniu, jeśli rozważasz udziała w badaniu klinicznym.

Czytaj więcej

Dodatkowe źródła informacji o badaniach klinicznych

Sprawdź dodatkowe źródła z informacjami na temat badań klinicznych

Wyszukaj interesujące cię badania kliniczne

Dostęp do największej bazy badań klinicznych. Wyszukaj interesujące cię badania.

Szukaj badań

Społeczność DB

Dodaj znajomych, zakładaj grupy, dziel się najważniejszymi informacjami o badaniach klinicznych

Nasz serwis używa cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym i że wyrażasz zgodę na ich używanie. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

PUBLIC !!