Czy możecie polecić jakiegoś dobrego endokrynologa w Krakowie?

Autor Wiadomość
miss
Twórca tematu
zarejestrowany: 16 May 31
Posty: 6
Napisane: 2017-02-23 09:31
Bardzo was proszę, bo jestem już na skraju załamania? wiele osób pewnie by się na moim miejscu cieszyło, bo dla wielu mam zapewne figurę idealną, tyle, że ja niestety nie przestaję chudnąć, mimo iż jem normalnie! Boję się, że to może być tarczyca, a już wystarczająco duzo się naczytałam w internecie o Hashimoto? jeszcze tego by mi brakowało tylko icon_frown.gif Dlatego bardzo Was proszę, jeśli znacie jakiegoś dobrego endokrynologa w Krakowie, to polećcie go?
kamil
zarejestrowany: 16 May 12
Posty: 5
Napisane: 2017-02-23 11:02
Sprawa rzeczywiście jest poważna? a nie próbowałaś iść po prostu do szpitala, gdzie specjalizują się w zaburzeniach hormonalncyh? Mimo wszystko dużo specjalistów, którzy mają prywatne praktyki działają też w publicznych placówkach.
julietka
zarejestrowany: 16 May 16
Posty: 8
Napisane: 2017-02-23 13:30
Nie żartuj koego? nim się dostanie do jakiegoś dobrego endokrynologa w publicznej służbie zdrowia, to milenia miną? niestety, ale tacy specjaliści ostatnimi laty są bardzo oblegani. Dlatego rzeczywiście lepiej jest się umówić prywatnie. Jeśli ja mogłabym coś polecić, to radzę Ci, byś się udała do Nzoz REVITA. Wiem, że tam mają rzeczywiście dobrych endokrynologów, bo moja kuzynka chodziła tam. Ona akurat chodziła do pani doktor, która przyjmuje też w szpitalu na Narutowicza. Ma dyplom endokrynologa i jeszcze kika innych wyróżnień chyba. W każdym razie dzięki doświadczeniu pomogła mojej siostrze wyjść z nadczynności tarczycy.
miss
Twórca tematu
zarejestrowany: 16 May 31
Posty: 6
Napisane: 2017-02-23 14:39
julietka a jak wyglądają terminy przyjęć? Da się ich spotkać w jakichś ludzkich porach? Bo o ile wiem, to w prywatnych placówkach bywa z tym ciężko.
julietka
zarejestrowany: 16 May 16
Posty: 8
Napisane: 2017-02-24 09:30
Z tego co wiem, to oni mają kilka placówek w okolicy, bo i na Nowej Hucie, w Proszowicach, Kalwarii i Miechowie. Jak chcesz się dowiedzieć, gdzie i kiedy pani doktor przyjmuje, to wejdz najlepiej na stronę http://www.nzozrevita.pl/specjalisci/edyta-runger-kafara/. Tam masz dokładnie określone godziny przyjęć w poszczeólnych placówkach, a także możesz się jeszcze dowiedzieć o samej pani doktor.
tormund
zarejestrowany: 16 May 18
Posty: 4
Napisane: 2017-02-24 10:04
Pozwolę sobie jeszcze podpiąć pod temat. Ja na Twoim miejscu oprócz badań u endokrynologa, to jeszcze bym się udał do diabetologa. Możesz się spokojnie umówić w tej samej klinice. Jest tam pani doktor, diament, nie człowiek, tak na marginesie mówiąc icon_smile.gif, która ma chyba co najmniej ze 20 letnie doświadczenie w praktyce, jako specjalistka od cukrzycy (pracowała i w szpitalach i różnych poradniach). Może coś tu będzie na rzeczy? W każdym razie na pewno warto się temu bardziej przyjrzeć.W tym momencie jest są 0 użytkowników online, z czego 0 zarejestrowani użytkownicy i 0 goście.

Dzisiaj 0 zarejestrowani użytkownicy i 0 goście byli online.

Dobre Badanie: 984 zarejestrowanych użytkowników, 233 tematów, 261 postów. Średnia liczba postów dziennie: 0.18

Nasz serwis używa cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym i że wyrażasz zgodę na ich używanie. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

PUBLIC !!