Chciałbyś wziąć udział w badaniach klinicznych? Chciałbyś dowiedzieć się czym są badania kliniczne, jak są prowadzone? A może chcesz być informowany o nowych badaniach klinicznych, które pojawiają się w Polsce? Czytaj więcej »

W Polsce nadal występują problemy z dostępnością do refundowanego leczenia nowoczesnymi lekami. Proces wprowadzenia do refundacji ciągnie się latami, kolejni chorzy tracą szansę na normalne funkcjonowanie, ponieważ nie mogą na wczesnym etapie rozwoju choroby dostać... Czytaj więcej »

119 wcześniaków z Polski przebadali lekarze szukając genetycznych przyczyn przewlekłej choroby płuc i retinopatii wcześniaczej. „Organizmy tych dzieci w zależności od stopnia dojrzałości produkowały inne zastawy białek, a to może wpływ na ich dalszy rozwój” - mówili w... Czytaj więcej »

Niepłodność to niemożność zajścia w ciążę przez kobietę, mężczyznę lub przez obojga partnerów. Jakie są przyczyny niepłodności? Kiedy zacząć leczenie, którą wybrać metodę? Czytaj więcej »

Najnowsze wiadomości:

Jak powstaje lek

Leki, które możemy kupić w aptekach, nie powstają przypadkiem. Są efektem bardzo długiego procesu badań, który zazwyczaj trwa minimum 10 lat. Przedstawiamy najważniejsze etapy narodzin leku

Zobacz najnowsze wideo

By zobaczyć to wideo, włącz JavaScript i rozważ uaktualnienie przeglądarki do takiej, która wspiera HTML5 video.

Nasz serwis używa cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym i że wyrażasz zgodę na ich używanie. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

PUBLIC !!