O nas

Dobrebadanie.pl to czytelny i przyjazny dla użytkownika Portal Badań Klinicznych.

Serwis DobreBadanie.pl jest skierowany zarówno użytkowników indywidualnych (pacjenci, osoby zainteresowane badaniami klinicznymi, stowarzyszenia, grupy wsparcia), jak również do osób profesjonalnie zajmujących się badaniami klinicznymi (CRO - organizacje zapewniające wsparcie dla przemysłu farmaceutycznego, badacze, firmy farmaceutyczne, lekarze).

Głównym celem Portalu jest popularyzacja wśród internautów wiedzy na temat badań klinicznych oraz edukacja użytkownika. Świadomość społeczeństwa na temat możliwości i zagrożeń jakie niosą badania ma wpływ na szerzenie dobrej praktyki badań klinicznych w naszym kraju. Serwis ma pomóc w odpowiedzi na pytania, czy warto brać udział w badaniach klinicznych, wyjaśnić na czym te badania polegają, przygotować do rozmowy z lekarzem. 

Warto pamiętać, że informacje zamieszczone na stronie DobreBadanie.pl nie zastąpią rozmowy z lekarzem. Mogą jedynie uczulić ochotnika do badań na pewne kwestie i wyjaśnić wątpliwości. 

Od początku swej działalności DobreBadanie.pl koncentruje się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań w ogólnie pojętym rozwoju mediów. Wraz z rozwojem mediów elektronicznych i dynamiczną ekspansją technologii informacyjno-komunikacyjnej, to właśnie nowe media stają się najważniejszym źródłem informacji i edukacji dla użytkowników. Nasz nowy projekt powstał z myślą o dotarciu z informacją do jak najszerszej grupy osób zainteresowanych badaniami klinicznymi, dlatego głównym miejscem działań jest właśnie Internet.

Serwis DobreBadanie.pl wpisany jest do sądowego rejestru dzienników i czasopism pod pozycją PR 18706.

 

Kontakt z redakcją DobreBadanie.pl 

Nasz serwis używa cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym i że wyrażasz zgodę na ich używanie. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

PUBLIC !!