Strefa pacjenta

Pomagamy pacjentom dołączyć do badań klinicznych

Pomagamy pacjentom w dostępie do badań klinicznych. Prowadzimy również szeroką edukację w temacie badań klinicznych, aby każdy pacjent mógł jak najwięcej dowiedzieć się o badaniach klinicznych i możliwościach uczestnictwa w badaniach. 

Pomagamy również dotrzeć do organizacji, które oferują informacje i wsparcie w wielu schorzeniach.

Chcesz być na bieżąco informowany o nowych badaniach klinicznych

Jeżeli chcesz, aby trafiały do ciebie najnowsze informacje o badaniach klinicznych załóż konto w  naszym serwisie. Możesz ustawić powiadomienia, byśmy mogli wysyłać ci najnowsze informacje na twoją skrzynkę pocztową.

Dowiedz się więcej o badaniach klinicznych

Znajdź informacje na temat badań klinicznych i czego możesz się spodziewać po badaniu, jeśli rozważasz udziała w badaniu klinicznym.

Czytaj więcej

Świadoma zgoda na udział w badaniu klinicznym

Poznaj swoje prawa i obowiązki jako ochotnik, zanim zdecydujesz się na udział w badaniach klinicznych

Udział ochotników w badaniach klinicznych

Rozważając udział w badaniach klinicznych, ważne jest, aby podjąć świadomą decyzję. Kliknij w link, aby przeczytać najczęściej zadawane pytania przez ochotników w badaniach klinicznych

Czytaj więcej

Słowniczek

Najważniejsze pojęcia o tematyce badań klinicznych

Nasz serwis używa cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym i że wyrażasz zgodę na ich używanie. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

PUBLIC !!