5 cze 2014 r.

XLV Zjazd Okulistów Polskich

PTO

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Komitetu Organizacyjnego i Naukowego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na XLV Zjazd Okulistów Polskich

Data i miejsce: 5-7 czerwca 2014 r., Łódź

W ramach zjazdu odbędą się Sympozja Sekcji:

  • Chirurgii Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej
  • Elektrofizjologii i Neurookulistyki
  • Okulistyki Dziecięcej
  • Strabologicznej

Spotkamy się w wyjątkowym mieście czterech kultur, w mieście, które szczyci się wielkimi postaciami nauki, sztuki, a także sportu. Będziemy mieli do dyspozycji nowoczesne centrum konferencyjno-wystawiennicze, nowoczesną bazę hotelową i atrakcyjne centra rozrywkowo-handlowe.

W ramach zjazdu odbędą się kursy edukacyjne, sesje plenarne, z udziałem wybitnych specjalistów polskich i zagranicznych, sesje tematyczne, plakatowe i filmowe oraz sesja pielęgniarska i sesja dla młodych okulistów.

 

Jesteśmy przekonani, że kolejny Zjazd Okulistów Polskich będzie wspaniałą okazją do wzbogacenia doświadczenia zawodowego, zaznajomienia się z najnowszą wiedzą w zakresie okulistyki i przedstawienia wyników własnej działalności naukowej. Mamy również nadzieję, że w czasie zjazdu znajdą Państwo czas na kontakty towarzyskie sprzyjające integracji środowiska okulistów polskich. Życzymy Państwu udanego, pełnego wrażeń i korzyści zawodowych pobytu w Łodzi.

Strona www:
pto2014.com.pl/ 

Organizator:
Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Okulistycznego
I i II Katedra Chorób Oczu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

     

comments powered by Disqus

Nasz serwis używa cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym i że wyrażasz zgodę na ich używanie. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej o plikach cookies w Polityce prywatności

PUBLIC !!